Wednesday (18/04/2018) hall C

Packaging (R)evolution– to bezpłatna konferencja organizowana w ramach 10. edycji targów Packaging Innovations, której podstawowym celem jest pokazanie najnowszych rozwiązań w świecie opakowań.


Kilku prelegentów – praktyków rynku opakowaniowego w krótkich, dynamicznych prezentacjach opowie o nowych, ciekawych a czasem zaskakujących rozwiązaniach związanych w drukiem etykiet i opakowań, uszlachetnianiem i zdobieniem oraz szeroko rozumianym designem.Nowa, dynamiczna formuła!


20 minut – tyle maksymalnie potrwa jedna prezentacja (2,5 godziny to czas trwania całej konferencji!). Wszystko po to aby nie przeciągać, zanudzać i zamęczać słuchacza. Krótko, rzeczowo i na temat ! Przekazujemy konkretne rozwiązania, a nie puste słowa. Inspirujemy, a nie „sprzedajemy”.Unikalny „temat specjalny”!!!


Gościem specjalnym konferencji będzie przedstawiciel firmy Retail Poland, który na współpracy z sieciami „zjadł zęby”. W swojej prelekcji opowie o tym jak (skutecznie) rozpocząć rozmowy z sieciami handlowymi.


Brak kosztów uczestnictwa!


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny; z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje rejestracja zgłoszeń na stronie internetowej wydarzenia: www.packagingrevolution.pl


Inicjatorem konferencji jest Spółka Aniflex.Program konferencji:
Kontakt:
Justyna Kierzkowska-Grzyb
M: 603 408 353
T: +48 44 789 08 12
jgrzyb@aniflex.pl


Miejsce: 
EXPO XXI Warszawa, Sala C
ul. Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa