Rozpoczęliśmy pierwszy dzień targów!

20.09.2023
Pierwszy dzień za nami!

Na targach możemy spotkać producentów i dostawców z całego świata, którzy zaprezentują nie tylko opakowania, ale również materiały do ich tworzenia oraz rozwiązania logistyczne i techniczne. Ekspozycja składa się z opakowań i komponentów, etykiet i druku, technologii, designu i reklamy oraz usług, a wśród wystawców mamy firmy takie jak: Berry Global, Foodpack, Apack, Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych, PPF Foil, Keyence i wiele innych.

Nasze targi, to jednak nie tylko stoiska, ale też merytoryczny program – dopracowany w każdym szczególe. Udział w wydarzeniu daje wyjątkową możliwość spotkania z prelegentami, którzy przyjęli zaproszenie organizatorów podczas wydarzenia podzielą się wiedzą i doświadczeniem. W tym roku czekają na uczestników prezentacje Philippa Richtera (Spies Packaging), Piotra Podsiadło (EY Polska), Wojciecha Gruszewskiego (ICHTJ), Magdaleny Cieślak (Graphic Packaging International), Marcina Radomskiego (Graham Packaging).

Nowościami tegorocznych targów są prezentacje zwane SuperDuetami: Pawła Freja i Bartka Gostkowskiego z HiBrands oraz Alicji Bieszyńskiej (Allegro) i Demetriusza Janowskiego (Schumacher).


Do zobaczenia w EXPO Kraków. Targi Packaging Innovations trwają 20 i 21 września!

Bezpłatna rejestracja: https://lnkd.in/dwZ6-D5x