Strefa Studenta konkursem uznanym przez WPO WorldStar Student Awards

08.02.2024

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Konkurs Strefa Studenta, przygotowywany w ramach Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations, został doceniony przez Światową Organizację Opakowań (WPO), która jest organizatorem prestiżowego konkursu WorldStar Student Awards!

To wyjątkowe wyróżnienie pozwala nam zaoferować studentom dodatkową nagrodę. Zwycięzcy Konkursu Strefa Studenta otrzymają możliwość uczestnictwa w konkursie WorldStar Student Awards, uznawanym za najbardziej prestiżowe wydarzenie dla młodych projektantów opakowań na całym świecie. Ponadto, od tego roku nasz konkurs jest otwarty dla studentów z różnych krajów, co dodatkowo zwiększa jego rangę.

Jesteśmy przekonani, że ta certyfikacja jeszcze bardziej podniesie atrakcyjność naszego konkursu, przyciągając jeszcze większą liczbę utalentowanych projektantów opakowań. Zachęcamy także firmy zainteresowane sponsoringiem konkursu do jeszcze większego zaangażowania w nasze przedsięwzięcie.

Chcielibyśmy również podziękować Panu Krzysztofowi Niczyporukowi, Prezesowi Polskiej Izby Opakowań, oraz Ivie Werbynskiej, Dyrektorowi Zarządzającemu Czeskiego i Słowackiego Instytutu Opakowań SYBA i Sekretarzowi Generalnemu Europejskiego Konsorcjum Instytucji Opakowań za ich wsparcie w procesie certyfikacji.

To wyróżnienie stanowi dla nas wielki zaszczyt i dodatkową motywację do dalszej pracy nad naszym konkursem, aby nadal pomagać studentom wkroczyć pewnie w biznes.

It is your time to shine! (10).png [712.83 KB]