Zainspiruj się ponownie

  • Webinary
  • Konferencje
  • Podcast

Packaging Innovations & Akademia Aniflex

Webinary z 2022 roku powstały we współpracy z firmą Aniflex. Były poświęcone trzem istotnym tematom związanych z kreacją i produkcją etykiet i opakowań. Odbyły się na Clickmeeting, a nagrania z każdego można zobaczyć na platformie Youtube.

Dyrektywy unijne, wewnętrzne przepisy oraz zmiany zachować konsumenckich powodują, że eko-rozwiązania opakowaniowe to już nie tylko trend, ale konieczność często ujmowana w strategii firmy.

Zobacz więcej webinarów

 

Packaging ON-novations 2020

Seria webinarów Packaging ON-novations 2020 odbyła się w sieci w dniach 24 i 25 czerwca. Łącznie zaplanowano dziewięć spotkań online ze specjalistami, którzy opowiedzieli o najistotniejszych aspektach w branży opakowań.

Zobacz wszystkie webinary

 

 

 

Packaging Innovations Rozmowy Spakowane Podcast

W 2021/2022 roku została opublikowana seria autorskich podcastów Packaging Innovations. Rozmowy Spakowane, której tematami były topowe zagadnienia branży takie jak eko-projektowanie opakowań, opakowania dla e-commerce a także wyzwania dla opakowań kosmetycznych. Gośćmi serii byli znani i cenieni eksperci np. Konrad Nowakowski kierownik Zespołu Ekologii Opakowań SIECI BADAWCZEJ ŁUKASIEWICZ – IBWCh oraz prezes Polskiej Izby Odzysku i Recyklingu Opakowań PIOIRO czy Blanka Chmurzyńska-Brown Dyrektor Generalna w Polskim Związku Kosmetycznym, członek zarządu Cosmetics Europe, pomysłodawca portalu kosmopedia.org. Temat podcastów nie zatrzymuje się i będzie kontynuowany w 2022.

Posłuchaj wszystkich odcinków