Drukarnia Dako sponsorem Konferencji Packaging Innovations!

03.07.2024

Mamy ogromną przyjemność ogłosić pierwszego sponsora tegorocznej Konferencji Packaging Innovations, która odbędzie się w ramach Targów Packaging Innovations już 09-10 października 2024 roku w EXPO Kraków - Drukarnia Dako!

DAKO jest jednym z wiodących producentów opakowań i tektury falistej, specjalizującym się w dostarczaniu rozwiązań dla branży kosmetycznej, farmaceutycznej oraz FMCG. Firma, z ponad 50-letnim doświadczeniem, posiada cztery zakłady produkcyjne i zatrudnia ponad 1000 wykwalifikowanych pracowników. Dzięki ciągłemu rozwojowi parku maszynowego roczna produkcja przekracza miliard opakowań. Kompleksowa oferta przedsiębiorstwa obejmuje zarówno wielonakładowe, masowe produkcje, jak i wysoko uszlachetnione kartoniki dla najbardziej wymagających klientów.

Od momentu utworzenia własnego Centrum Badawczo-Rozwojowego z laboratorium testowym drukarnia ściśle współpracuje z Politechniką Łódzką nad innowacyjnymi rozwiązaniami, które pozwolą na optymalizację konstrukcji opakowań. W 2022 roku firma wraz z lokalną placówką edukacyjną uruchomiła program łączący praktykę zawodową jako drukarz z edukacją teoretyczną.

Konferencja Packaging Innovations to dwudniowe wydarzenie zawierające merytoryczne prelekcje i debaty z udziałem ekspertów z branży opakowań. W tym roku gościć będziemy m.in.: 

  • dr Arkadiusza Michalaka (prawo autorskie)
  • dr hab. Monikę Wojtaszek-Dziadusz prof. ASP w Krakowie (projektowanie opakowań)
  • dr hab. Renatę Dobrucką prof. UEP (jeden z 2% najczęściej cytowanych naukowców na świecie wg Stanford University)
  • Joannę Olszak (IGI Food Law)
  • Krzysztofa Niczyporuka (prezes Polskiej Izby Opakowań).
Pozostali prelegenci będą sukcesywnie ogłaszani w najbliższym czasie.
Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Drukarni Dako podczas Targów Packaging Innovations już w październiku!
Chcesz być jak Drukarnia Dako i zostać sponsorem konferencji? Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się z ofertą.

zobacz ofertę >