Dziś w strefach workShops spotkania poprowadzą m.in.:
- Róża Rutkowska,​ „SCOBY - biodegradowalne i jadalne opakowanie przyszłości”.
- Marta Krawczyk RekopolEcodesign – nowe oblicze opakowań w gospodarce o obiegu zamkniętym. Wyzwania i szanse dla przemysłu”.
- Zespół Tango Tango Agencja reklamowa „Nakręca nas proces twórczy – studium przypadku Vege burgera”.
- Paweł Mazanka & Marta Jędrzejczak DS Smith 5 wyzwań dla opakowań w obliczu zmieniającego się świata”.

Podczas tegorocznej edycji dużo miejsca poświęcimy tematowi opakowań ekologicznych. Wraz ze zmieniającym się światem, zmieniają się również Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations. Z tygodnia na tydzień coraz więcej mówi się o tym, co każdy z nas może zrobić, aby zmniejszyć zanieczyszczenie Ziemi. Każde nawet najmniejsze działanie jest ważne
i cenne. Pójdźmy jednak o krok dalej i zastanówmy się co mogą zmienić firmy, które zajmują się produkcją opakowań – jednego z bardziej pożądanych produktów, których przecież głównym celem jest ochrona zawartości.

Oprócz strefy Ekopack, zachęcamy do odwiedzenia stref:
  • Co-packaging
  • Labelling
  • Logispack
  • Luxpack
  • Printing
  • Safetypack
Niech te dwa dni będą dla Państwa czasem inspiracji. Wymiana kontaktów niech służy rozwojowi biznesów. Hasło przewodnie naszej firmy to „Sukces zaczyna się od spotkań”. Wierzymy w ich siłę i wiemy, że czasem jeden uścisk ręki lub wymiana wizytówki może sprawić, że spełnią się nasze marzenia. Tego życzymy Państwu w nadchodzących dniach.