Firma PAKCER istnieje od 2001 r., zajmuje się produkcją opakowań kartonowych klapowych i fasonowych o dowolnej konstrukcji i kształcie, z nadrukiem w technice sitodrukowej i flexograficznej oraz opakowań kaszerowanych papierem zadrukowanym w technice offsetowej.

Ponadto w ofercie firmy można znaleźć różnego rodzaju wyposażenia do kartonów, takie jak: kratownice, obwoluty, przekładki. Wykonywane są także opakowania o dużych gabarytach.

"Dzięki nowoczesnemu procesowi produkcyjnemu oraz systematycznej rozbudowie parku maszynowego skutecznie udaje się nam sprostać rosnącym wymaganiom naszych klientów. Jesteśmy w stanie opakować każdy produkt, służymy także radą i swoim doświadczeniem w tym zakresie.

Do produkcji wykorzystujemy tektury faliste 2, 3 i 5-cio warstwowe, fala B, C, BC, E, EE i tektury lite. Stosowane tektury posiadają białe, brązowe i kolorowe (na życzenie klienta wg wzornika Pantone) pokrycia zewnętrzne.
Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę, od tworzenia koncepcji nowych opakowań, odpowiedni dobór surowców, projektowanie, opracowanie nadruku, produkcję, aż po dostawę własnymi środkami transportu." 
- Michał Kochanowki, P.P.H.U. PAKCER Spółka jawna

Zapraszamy na stoisko B1

Odbierz bilet na targi >>