Kogo spotkasz na targach?

12.png

Zaprezentuj swoją markę kluczowym klientom

Packaging Innovations przyciąga każdego roku przedstawicieli tysięcy marek z branży spożywczej, napojów, kosmetycznej, gospodarstwa domowego, farmaceutycznego, chemicznego, motoryzacyjnego i wielu innych. Od dyrektorów generalnych, kierowników operacyjnych, kierowników ds. zaopatrzenia i osób zajmujących się innowacjami produktowymi po konsultantów - to właśnie oni przychodzą na targi, by zaopatrzyć się w Twoje produkty.

 

Odwiedzili nas przedstawiciele:
Auchan, Avon Operations Polska, Bakalland, Bakoma Sp. z o.o, Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o., DAX COSMETICS, Decathlon Car Gliwice, Dr Vita, EuroPharma Alliance Sp. z o.o, FM Polska, Furgonetka, Helio S.A., Jeronimo Martins, Lajkonik Snacks Sp. z o.o., Krystyna Janda Sp. z o.o., Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o., Lotte Wedel, Mars, Mieszko SA, MONDELEZ, PKN Orlen, PRO-LOGIS Sp. z o.o., Rossmann, YOPE, Yves Rocher, Ziaja Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o., Żabka

 

 

 • Myślę, że są tu wszyscy wystawcy z branży. Możemy tu porównać naszą ofertę z konkurencją i sprawdzić co proponują inni wystawcy. Możemy tutaj także zaprezentować ofertę potencjalnym odbiorcom. Na targach możemy się umówić na spotkanie, zaprezentować ofertę. Dotknąć, zobaczyć i porozmawiać o produkcie. Taka prezentacja nie jest możliwa przez telefon.

 • Jesteśmy mile zaskoczeni z kilku powodów, po pierwsze tym jak liczna była wczoraj publiczność i odwiedzający pytający o konkretne rzeczy związane z naszą działalnością, po drugie jesteśmy mile zaskoczeni tym jak się sprawdza duże, otwarte stoisko, bo to jest bardzo fajny pomysł i myślę, że jeśli będziemy brać udział, a jesteśmy gościem od dobrych kilku lat pierwszy raz w tak dużym metrażu to pójdziemy tylko w tym kierunku, to jest zupełnie inny kontakt z klientem.

 • Myślę, że nadal jest duże zainteresowanie targami, zdawać by się mogło, że ludzie dzisiaj żyją w świecie Internetu i poszukują informacji przez sposoby digitalowe. Natomiast tutaj spotykam naprawdę sporo ciekawych „insightów” od potencjalnych klientów, jest duże zainteresowanie, sporo osób, sporo też my uczymy się od klientów. Jest też duże zainteresowanie w trendzie mocno ekologicznym, dużo ludzi o to pyta, więc z perspektywy osoby wystawiającej jestem bardzo zadowolona z udziału  w tych targach.

 • Ewelina Cackowska

  RPC Bramlage

 • Mariusz Saduś

  Colorpress

 • Patrycja Rakowska-Dębska

  Stora Enso w Polsce

16.png

Wystaw się na targach Packaging Innovations 2023

 

Niezależnie od tego, czy jesteś producentem opakowań plastikowych czy ekologicznych, technologii pakowania i maszyn, etykiet, inteligentnych opakowań, opakowań do żywności lub przedstawicielem usług pakowania i napełniania, a także projektantem opakowań i etykiet, wystawienie się na Packaging Innovations pozwoli Ci spotkać się z nabywcami, którzy chcą poznać nowych dostawców i odkryć nowe produkty i innowacje.

 

Poznaj ofertę wystawienniczą

 

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania albo chcesz zostać naszym partnerem - napisz do nas.
Aleksandra Nowowiejska
Event Manager 
tel. +48 509 202 887
Ewa Bałman
Event Manager
tel. +48 507 044 133