Każdego roku ogromne zainteresowanie wśród odwiedzających budzi Strefa Studenta. Nie inaczej było podczas 11. edycji konkursu, którego celem jest stworzenie szansy młodym projektantom stawiającym pierwsze zawodowe kroki. Pierwszego dnia poznaliśmy tegorocznych laureatów. 

- W kategorii Szata graficzna pierwsze miejsce otrzymała Małgorzata Kosicka z Politechniki Bydgoskiej za projekt opakowania oraz etykiet piw rzemieślniczych/ Bydgoski Zakład Piwa Architektonicznego.
- W kategorii Funkcjonalność i forma pierwsze miejsce otrzymała  Milena Bruska z Politechniki Bydgoskiej za projekt opakowania na zabawkę edukacyjną.
- W kategorii Wrażenie pierwsze miejsce otrzymał Wojciech Zabel z Politechniki Bydgoskiej za projekt Case Island/opakowanie na zestaw szkolny dla dzieci.
Dodatkowo w kategorii Wrażenie wyróżnienie od Polskiej Izby Odzysku i Recyklingu Opakowań PIOIRO otrzymała Natalia Stanisławska z Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie za projekt folii skrobiowo-chitozanowej z kurkuminą/ biodegradowalne opakowania inteligentne.

Sponsorem nagród była firma FANO – drugi rok z rzędu.