EXPO Kraków

EXPO-Krakow-hala-Wisla-dzwigary.jpg

Wielofunkcyjna przestrzeń

 

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków jest wielofunkcyjnym obiektem, przygotowanym na organizację różnorodnych eventów, takich jak targi, kongresy, spotkania biznesowe, konferencje, a nawet pokazy mody i zawody sportowe. Jego doskonała lokalizacja przy Galicyjskiej 9 w Krakowie zapewnia dogodny dojazd komunikacją miejską czy własnym środkiem transportu.

W budynku o powierzchni użytkowej 14000 m2 mieszczą się dwie hale z konstrukcjami opartymi na wzmocnionych dźwigarach zamiast filarów, dzięki czemu miejsce wyróżnia się na tle innych tego typu obiektów.

Zespół sal seminaryjnych o różnych wielkościach, które można modyfikować, pokoje spotkań oraz restauracja i przestronne lobby.

12-miedzynarodowe-centrum-targowo-kongresowe-expo-krakow-sala-konferencyjna-budapeszt.jpg

Łatwy montaż i wynajem sal

 

Rzeczą interesującą dla wystawców i nie tylko powinny być sale konferencyjne, które mogą być aranżowane według potrzeb organizatora spotkania lub konferencji. Dzięki możliwościom technicznym obiektu, możliwym jest przygotowanie kongresów nawet do 6000 uczestników w dogodnych warunkach. Każda z sal wyposażona jest w sprzęt dobrej jakości, sieć internetową oraz system klimatyzacji.

Hala, na której odbywają się targi Packaging Innovations, posiada:

  • kanały mediowe z prądem i wodą dla każdego stoiska 
  • bramy wjazdowe, dzięki którym możliwym jest przywiezienie potrzebnych materiałów.

Dzień montażowy przed targami w EXPO Kraków przebiega w sposób bezproblemowy i szybki.

EXPO-Krakow-hala-Wisla-4.jpg [3.52 MB]

EXPO-Krakow-lobby-5.jpg [2.74 MB]

EXPO-Krakow-sala-Lwow-1.jpg [3.39 MB]

_ONI5948-85.jpg [17.64 MB]

Relacje z imprez w EXPO Kraków