Bogatą ofertę produktów uzupełniają usługi doradztwa z zakresu łańcucha dostaw, projektowania opakowań, obsługi dostaw w systemie palet przekładkowych (Kay Pal) oraz usług opakowaniowych, świadczonych przez lokalne centra usługowe.
 
Na terenie Polski DS Smith prowadzi produkcję w fabrykach zlokalizowanych w 4 miastach: Kielce, Oława, Kutno, Kwidzyn. Dysponuje również 5 centrami usług, zlokalizowanymi w pobliżu zakładów naszych klientów. Misję firmy realizuje ponad 1250 pracowników w Polsce i ponad 32 000 na świecie.
 
Jako Stratedzy Opakowań w DS Smith, tworzymy wartość łącząc naszą wiedzę z obszarów projektowania i produkcji opakowań, logistyki i recyklingu. Dla naszych klientów jesteśmy partnerem biznesowym i bez względu na specyfikę ich potrzeb, oferujemy innowacyjne rozwiązania  i kompleksowe usługi. W ten sposób upraszczamy cały łańcuch dostaw oraz pomagamy zwiększyć sprzedaż, obniżyć koszty i ograniczyć ryzyko.
 
Aby zaproponować klientowi jak najlepsze dla niego rozwiązanie, DS Smith organizuje warsztaty  Impact Centre i Pack Right. Jest to innowatorskie spojrzenie na współpracę z klientami i proces projektowania lepszych opakowań. W Impact Center analizowanych jest kilkaset przykładów różnych opakowań pod kątem ich wpływu na sprzedaż, koszty czy poziom ryzyka w łańcuchu dostaw. Korzyści z takiego spotkania są długoterminowe. Tematyka warsztatów odzwierciedla aktualne trendy i praktyki, charakterystyczne dla danego rynku i kraju. Są organizowane zarówno dla opakowań w sprzedaży bezpośredniej, jak i internetowej.
W PackRight, zespół konstruktorów i technologów wraz z klientem wspólnie pracuje nad konkretnym rozwiązaniem. Tutaj wyzwania klienta zamieniają się w realne propozycje opakowania szytego na miarę.
 
Nasz model biznesowy jest oparty na polityce zrównoważonego rozwoju, czego wyrazem jest dostarczanie klientom nowoczesnych, dostosowanych do ich potrzeb opakowań, nadających się do całkowitego przetworzenia.
 
Nasz cel to kreowanie opakowań z myślą o zmieniającym się świecie.

zakład produkcyjny w Kielcach