Packaging(R)evolution

2 edycja konferencji Packaging(R)evolution, która odbędzie się 3 kwietnia 2019 (środa) na pierwszym piętrze EXPO XXI Warszawa, w sali C


PACKAGING [R]EVOLUTION – wszystko o tym co najnowsze i najbardziej rewolucyjne w świecie opakowań!


baner konferencji

Kilku prelegentów – praktyków rynku opakowaniowego w krótkich, dynamicznych prezentacjach opowie o nowych, ciekawych a czasem zaskakujących rozwiązaniach związanych w drukiem etykiet i opakowań, uszlachetnianiem i zdobieniem oraz szeroko rozumianym designem. Nie zabraknie konkretnych przykładów i pokazu nowości, będących inspiracją dla tworzenia skutecznych i innowacyjnych opakowań.


Packaging [R]evolution – dlaczego warto wziąć w niej udział?


-Unikalna, dynamiczna formuła!

-20 minut – tyle maksymalnie potrwa jedna prezentacja! Wszystko po to aby nie przeciągać, zanudzać i zamęczać słuchacza. Krótko, rzeczowo i na temat ! „Przekazujemy konkretne rozwiązania, a nie puste słowa. Inspirujemy, a nie sprzedajemy”.

-Brak kosztów uczestnictwa! Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny; z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje rejestracja zgłoszeń na stronie internetowej, która zostanie uruchomiona na przełomie stycznia i lutego 2019 roku. Wówczas zostanie opublikowany także szczegółowy program wydarzenia.Inicjatorem konferencji jest Spółka Aniflex.